Kontakter

Kontakter

Här hittar du kontaktuppgifter till styrelsen, valberedningen, tennisbanan och AT Installation, som har hand om vårt TV-utbud och det är till dem du ska meddela ev felanmälan.

Styrelsen 2019

Ordförande Niclas Kollbratt PA 51 tel 0723318008 Niclas.kollbratt@live.com
V.ordförande Tobias Rejnö PA 47 tel 0706105333 tobias.rejno@prevecon.se 

Kassör. Joachim Nettinger PA 84 tel 0739421860 joachim@nettinger.se
Ordinarie ledamot Andreas Sernhage PA 43 0739234729 andreas.sernhage@gmail.com
Sekr. Gehn Johnsson PA 82 tel 572969 / 0707 332 661 Gehn71@hotmail.com
Ordinarie ledamot. Johan Westberg PA 96 tel 0722153617
johanwestberg@yahoo.com
Suppl.
Tommy Nilsen PA 114 tel 0709212229 tommy@klotterjagarna.se


Revisor 2019

Ordinarie. Mats Porsö PA 59 tel 296581 Mpo@frejs.se
Cecylia Cullbrand PA 49 0762398434
Suppl. Annete Ygfeldt-Zajag

 

Valberedning 2019
Ordf Bengt Johansson PA 25 tel 290708
031-290708@tele2.se
Cecilia Axelsson PA 35 tel 122880
Ceciliafalk@msn.com
Britt-marie Ödling PA 79 tel 295072
B-m.odling@outlook.com

 

 

TV information: Leverantör BILD@SE och SAPPA.

Övriga TV-tjänster, beställning av digitalbox, betalkanaler m.m:

Kontakta Sappa på 0774-444 744

TV- information och priser hittar du på www.sappa.se

Bredband: Leverantör RIKSNET.

Övriga Bredbandtjänster, beställning av IP-telefonin m.m.

Kontakta Riksnet på 0770-33 99 33

Bredband information och priser hittar du på www.riksnet.se

Vid fel på kabel-TV, ingen bild, dålig bild eller frysningar i bilder, kontakta alltid

AT INSTALLATION AB.

Felanmälan TV

AT Installation , tel 776 85 00 svcgbg@atinstallation.se

FELANMÄLAN TV : 020-668500

08:00-21:00 mån –sön

ni kan även maila fel på epost: svcgbg@atinstallation.se

Vid fel på Bredband, ingen anslutning, IP-telefoni fungerar ej, kontakta alltid RIKSNET. FELANMÄLAN BREDBAND/IP Telefoni : 0770-339933 08:00-21:00 mån-fred,

11:00-16:00 lör-sön. epost:support@riksnet.se

 

Osbergets Tennisklubb

Du som är intresserad av att gå med i tennisklubben kan kontakta ordförande per@wiklund.se så berättar han om klubben, kostnader och besvarar frågor.

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *