Kontakter

Kontakter

Här hittar du kontaktuppgifter till styrelsen, valberedningen, tennisbanan och AT Installation, som har hand om vårt TV-utbud och det är till dem du ska meddela ev felanmälan.

Styrelsen 2021

Ordförande: Niklas Selsvik PAG 110, tel 0709798469 niklas.selsvik@gmail.com
V.ordförande: Johan Westberg PAG 96 tel 0722153617 johanwestberg@yahoo.com
Kassör: Joachim Nettinger PAG 84 tel 0739421558 joachim@nettinger.se
Sekreterare: Gehn Johnsson PAG 82 tel 572969 / 0707 332 661 Gehn71@hotmail.com                   Ordinarie ledamot: Tommy Nilsen PAG 114 tel 0709212229 tommy@klotterjagarna.se
Ordinarie ledamot: Christian Biörserud PAG 23, tel 0709467157 mr_biorserud@hotmail.com
Suppleant: Gunilla Rosengren PAG 116, tel 0707217235 ingridgunillalarsdotter@gmail.com


Revisor 2019-

Ordinarie. Mats Porsö PAG 59 tel 296581 Mpo@frejs.se
Cecylia Cullbrand PAG 49 0762398434
Suppl. Annete Ygfeldt-Zajag

 

Valberedning 2019
Ordf Bengt Johansson PAG 25 tel 290708 bengt031290708@gmail.com

Cecilia Axelsson PAG 35 tel 122880
Ceciliafalk@msn.com
Britt-marie Ödling PAG 79 tel 295072
B-m.odling@outlook.com

 

TV information: Leverantör BILD@SE och SAPPA.

Övriga TV-tjänster, beställning av digitalbox, betalkanaler m.m:

Kontakta Sappa på 0774-444 744

TV- information och priser hittar du på www.sappa.se

Bredband: Halebop (tidigare riksnet)

Övriga Bredbandtjänster, beställning av IP-telefonin m.m.

Kontakta Halebop på 020-400800

Bredband information och priser hittar du på www.halebop.se

Vid fel på kabel-TV, ingen bild, dålig bild eller frysningar i bilder, kontakta alltid

AT INSTALLATION AB.

Felanmälan TV

AT Installation , tel 776 85 00 svcgbg@atinstallation.se

FELANMÄLAN TV : 020-668500

08:00-21:00 mån –sön

ni kan även maila fel på epost: svcgbg@atinstallation.se

Vid fel på Bredband, ingen anslutning, IP-telefoni fungerar ej, kontakta alltid Halebop. FELANMÄLAN BREDBAND/IP Telefoni : www.halebop.se

11:00-16:00 lör-sön. epost:support@riksnet.se

 

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *